افکار دمیدن تکنیک در رفلاکس معده

معمولاً در اثر باکتری هلیکوباکتر پیلوری (H. تمامی پزشکان متخصص، نسبت به مقاومتی که باکتری اچ. چه کاری باید انجام شود: درمان ورم معده از طریق داروهای ضد اسید و محافظ های معده مانند امپرازول ، رژیم غذایی کافی و استفاده از آنتی بیوتیک انجام می شود ، در صورتی که علت ورم معده باکتری است. توصیه میکنیم اگر در انجام ماساژ مهارت و تجربه کافی ندارید، هرگز خود به ماساژ درمانی برای معده اقدام نکنید و از یک متخصص ماساژ درمانگر کمک بخواهید. چند قاشق اب لیمو را به اب گرم اضافه کنید و با عسل بنوشید. هل دارای طبع گرم و خشک است که جویدن دانه های آن پس ازغذا به هضم و گوارش بهتر غذا کمک می کند و می تواند بوی نامطبوع دهان را از بین ببرد. همانطور که می دانید، دانه ی هل دارای طبع گرم و خشک است. نقطه Zhongwan حدود 4 اینچ بالاتر از ناف قرار دارد و دارای خطی است که آن را به اندامهای فوقانی شکم متصل میکند که باید با فشار کم نیز ماساژ داده شود چرا که این نقطه مثانه و کیسه صفرا را تحت تأثیر قرار میدهد. همچنین به درمان مشکلاتی چون اسهال، خستگی مفرط، سوءهاضمه، مشکلات کیسه صفرا، روده تحریکپذیر و گرفتگی قاعدگی کمک میکند.

برخی از قرص ها نیاز به نگهداری در یخچال دارد. اولین کاری که مردم در این زمان انجام میدهند کمک گرفتن از پزشکان و استفاده از قرص هست. افراد در صورت عدم درمان این بیماری و قرار گرفتن در محیط پر استرس دچار مشکلات روده بزرگ میشوند که در زنان با یبوست و در مردان با اسهال همراه است.بیماران از خوردن غذاهای محرک، تند، ترش، شور و غذاهایی که سرعت تخلیه معده را کم میکند خودداری کرده و به جای آن از مرباجات که سبب سرعت تخلیه معده میشود، استفاده کنند. از آنجا تمامی فعالیتهای بدن و همچنین روحیات و احساسات افراد همگی به مغز وابسته میباشد، ممکن است با توجه نکردن به مشکلات معده و عدم رعایت عادات صحیح غذا خوردن افسردگی، استرس و خشم احساس کنید. اما در مورد کسانی که مصرف داروها را دوست ندارند، ممکن است نیاز به یافتن تکنیکهای دیگری برای کمک به آنها داشته باشند. برای سحر باید از غذاهای سالم و سبک اما مقوی استفاده کنید تا فشار کمتری به معده وارد شود و بدن انرژی مورد نیاز خود را از طریق غذاهای سالم کسب کند. در حالی که اضطراب ممکن است در ایجاد زخم کمک کند زخم ها از طریق مصرف آب و غذای آلوده ایجاد می شوند.

کرم های روده ای یا کرم ها و انگل های تک یاخته ای باعث عفونت های انگلی دستگاه گوارش می شوند. در ماساژ درمانی برای معده، ماساژ این ناحیه باعث تقویت عضلات شکم و کاهش درد معده میشود. گفته میشود که ماساژ این روغن بر روی نواحی معده و شکم برای رفع درد شکم، یبوست، گرفتگی عضلات شکم و اسهال تأثیرگذار میباشد. بهتر است ماساژ این نقطه را به دست درمانگر متخصص بسپارید. عرق نعناع به شل شدن دریچه معده و تشدید رفلاکس معده میانجامد. برای جلوگیری از درد معده در هنگام مصرف تتراسایکلین از لبنیات پرهیز کنید. این سیستم ، به نوبه خود ، توسط چندین نورون تشکیل می شود که مستقیماً به سیستم عصبی مرکزی متصل هستند و به همین دلیل ، هنگام ایجاد تغییرات عاطفی بزرگ ، در تحریک این غدد ترشح کننده مخاط در معده تداخل ایجاد می شود. هنگام مصرف آنتی بیوتیک، شکر را حذف کنید.

هیچکس نمیتواند استرس را از زندگی خودش حذف کند، اما یک درمانگر میتواند به فرد کمک کند تا در صورت تجربه استرس، راههای مقابله بهتر با آن را شناسایی کند. مصرف 3 حبه سیر روزانه در روز به محافظت از باکتریهای مفید گوارش کمک می کند. سرکه سیب یک درمان خانگی خوب برای معده درد است زیرا این ماده به بهبود هضم، و از آن طریق به تسکین درد معده کمک زیادی می کند. گیاهان حاوی اسانس (رایحه) از مهم ترین گیاهانی هستند که از قدیم به عنوان طعم دهنده و خوشبوکننده غذاها و تسکین دهنده اختلال های سوءهاضمه مصرف می شده اند زیرا به علت داشتن مواد و ترکیب های اسانسی به سرعت جذب می شوند و آثار خود را ظاهر می کنند. اگر شما به عنوان مراقب وظیفه ی نگهداری از سالمند را برعهده دارید ، در هنگامی که سالمند شما دچار معده درد شده است می توانید با روشهای ساده که در زیر اشاره شده است ، درد معده سالمند خود را از بین ببرید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *