دمنوش بابونه در رفع سوزش سردل، مشکلات هضم و بی اشتهایی ناشی از معده درد تاثیر به سزایی خواهد داشت. اگرچه اثرات تسکین دهنده روده با بابونه به طور گسترده شناخته شده است، اما تحقیقات هنوز دربارهی چگونگی برطرف شدن ناراحتی معده با بابونه هنوز ادامه دارد. در این جلسه به طور کامل درباره مراقبت های قبل و بعد از عمل صحبت شده و به تمامی پرسش های بیمار پاسخ داده خواهد شد. همچنین توصیه می شود بیمار مصرف الکل و دخانیات را حداقل به مدت دو هفته قبل از انجام عمل جراحی کنار بگذارد. بیمار در صورت مصرف دارو های خاص باید آن را پیش از انجام عمل با پزشک خود در میان بگذارد. در این جلسه تمامی ریسک ها، خطرات و عوارض بعد از جراحی اسلیو معده برای بیمار توضیح داده می شود. همچنین بیماری های قلبی عروقی، فشار خون بالا، آپنه خواب، دیابت و غیره که از عوارض چاقی مفرط هستند، با انجام این عمل جراحی به شدت کاهش می یابند. از دیگر تأثیرات عمل اسلیو معده بر بدن می توان به کنترل میزان قند خون اشاره کرد. از دیگر مزیت های این روش می توان به کوتاه بودن مدت زمان انجام آن اشاره کرد. در نتیجه نیمه تهاجمی بودن و کمتر بودن میزان عوارض جانبی از مهم ترین مزیت های آن در مقایسه با عمل های جراحی باز است.

همچنین بیمار با عوارض کمتری روبرو خواهد شد. زیرا طی این عمل جراحی اشتهای بیمار به طرز شگفت انگیزی کاهش می یابد. بنابراین تمایل به مصرف غذا و میزان اشتها نیز به شدت کاهش می یابد. گروهی از ابتلا به کرونا و معده درد یا درد شکمی شکایت میکنند و برخی نیز همراه با درد معده، اسهال شدید را هم گزارش کردهاند. آناناس را به عنوان بخشی از صبحانه یا میان وعده میل کنید.برای کمک به فرآیند هضم، هر روز یک فنجان آناناس بخورید. هر روز صبح آب انگور فرنگی را به صورت ناشتا بنوشید. لازم است بیماران پیش از اقدام به انجام عمل جراحی در مورد مراقبت های قبل و بعد از عمل اطلاعات لازم را به دست آورند. با این حال، این مورد را به تنهایی تشخیص ندهید. در نتیجه این عمل جراحی را می توان بهترین روش برای کاهش وزن در افراد چاق مبتلا به دیابت نوع دو دانست. بنابراین کاهش وزن برای او سخت و طاقت فرسا نخواهد بود. اگر دلدرد همراه با استفراغ باشد به او غذای جامد ندهید و اجازه دهید با مصرف مایعات، درد او التیام پیدا کند.

پس از ورود میکروب به غشای معده حمله می کند. این کار به منظور ترک عادات بد غذایی بیمار و عادت به مصرف غذاهای سالم بعد از عمل، انجام می شود. مصرف غذاهای نرم به صورت پوره در هفته سوم بعد از انجام عمل اسلیو معده آغاز می شود. مصرف غذاهای سفت بعد از انجام عمل توصیه نمی شود. همچنین طی 6 هفته بعد از عمل از مصرف غذاهای شیرین باید اجتناب شود. غذاهای حاوی پروتئین در هفته دوم بعد از عمل به رژیم غذایی بیمار اضافه می شوند. در هفته اول بعد از عمل باید تنها از مایعات استفاده شود. هدف از طراحی این رژیم تنها کاهش وزن و لاغری نیست. برعکس مورد بالا گاهی علائم ورم معده شدید و آزاردهنده است، حال آن که تنها تغییرات جزیی در مخاط معده به وجود آمده است. جالب است بدانید که به تازگی در آمریکا ۲۰۶ نفر از افرادی که مبتلا به کرونای نوع خفیف شدهاند به لحاظ علائم بیماری و عمدتا علائم گوارشی مورد بررسی قرار گرفتهاند. زنجبیل، یک نوع ریشهی خوراکی معطر با گوشت زرد روشن است که اغلب به عنوان یک درمان طبیعی برای هر دوی این علائم مورد استفاده قرار میگیرد. داشتن اطلاعات کامل از اقدامات و مراقبت های ضروری قبل و بعد از عمل، از ایجاد هر گونه مشکل بعد از انجام این جراحی جلوگیری می کند.

داشتن معده عصبی می تواند با وضعیت عاطفی شما یا سلامت روانی، سلامت دستگاه گوارش یا روده شما، یا حتی ترکیبی از هر دو در ارتباط باشد و به ندرت، ممکن است نشانه ای از چیزی جدی تر باشد. ظهور و ناپدید شدن علائم این بیماری، به عادات زندگی فرد و تأثیر آنها بر دستگاه گوارش بستگی دارد. با تمیز کردن آنها در آب سرد، آفات، خاک و سایر بقایای برگ ها را از بین برگ ها جدا کنید. همچنین افرادی که BMI یا شاخص توده بدنی آن ها بین 30 تا 35 است نیز تحت شرایطی می توانند این عمل جراحی را انجام دهند. سرعت بالا و سهولت در روند لاغری و کاهش وزن در بیمارانی که این عمل جراحی را انجام داده اند نیز از دیگر مزیت های آن به شمار می رود. عمل اسلیو معده در مقایسه با سایر عمل های جراحی چاقی، از اثر بخشی بالایی برخوردار است و یک روش دائمی کاهش وزن به شمار می رود. لازم به ذکر است که مصرف هرگونه نوشیدنی، غذا و مایعات یک روز قبل از انجام عمل اسلیو معده ممنوع است. عمل های جراحی چاقی نیز مانند سایر عمل های جراحی تها برای افرادی که کاندید مناسبی برای انجام آن جراحی هستند انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *