مهمترین اشکال استفاده از سرطان معده

استرس : استرس سبب ابتلا به گاستریت حاد می گردد. این موضوع میتواند سبب بروز مشکلات گوارشی در ماه رمضان و دیدن خوابهای پریشان شود. به این معنی که در اولین مرحله فرد چاق می بایست رفتار های تغذیه ای خود را اصلاح نماید. در نتیجه دکتر گارنیر برای اولین بار این روش را روی انسان اجرا کرد که نتایج شگفت اگیزی را به همراه داشت. در سال ۱۹۹۹ پزشکی به نام دکتر گارنیر برای اولین بار جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده را روی خوک انجام داد. اگر از چاقی مفرط و بیماری های مرتبط با چاقی از جمله فشار خون بالا و دیابت رنج می برید یا به دنبال راهی برای کاهش وزن سریع و دائمی هستید، در ادامه مقاله تیم پزشکی دکتر امامی یگانه با ما همراه شوید. نکته جالب که توسط سایت دکتر فربد امامی یگانه بار ها به آن اشاره شده است، این است که این عمل جراحی به هیچ عنوان نیاز به بستری طولانی مدت ندارد و فرد چاقی میتواند خیلی سریع به منزل بازگردد. عمل اسلیو معده شایعترین جراحی چاقی است که در دنیا برای درمان چاقی مفرط و چاقی درجه 2 استفاده می شود.

و همانطور که دکتر فربد امامی یگانه بار ها تاکید داشته اند، رژِم و ورزش بهترین راه درمان چاقی درجه یک است. مهم ترین هدف از انجام این عمل جراحی، درمان چاقی مفرط و چاقی درجه 2 است. بعضی از بیماران نیاز به یک دوره درمانی چهار هفتهای دیگر نیز دارند. بطور بسیار نادر، بعضی از انواع این بیماری می تواند باعث افزایش خطر ابتلا به سرطان معده شود. 2- اقدام به ترکیب مقداری موسیر با این ماده مغذی نموده و از آن به عنوان ضماد در محل درد استفاده کنید. وقتی به عفونت معده مبتلا میشوید، بدنتان برای مبارزه با بیماری و عفونت به استراحت نیاز دارد. بر اساس آمارهایی که توسط سازمان بهداشت جهانی به صورت رسمی اعلام شده است، 30 درصد از بزرگسالان در سراسر جهان به بیماری چاقی مفرط مبتلا هستند. عفونت های دستگاه گوارش می توانند باعث اسهال، استفراغ و بسیاری از علائم ناخوشایند دیگر شوند.

شیر باعث تحریک دیوارههای معده و تولید اسید میشود. در این شرایط، اسید معده میتواند به دیوارههای گوشتی معده، لایه فوقانی روده کوچک و در مواردی هم لوله مری حمله کند. هر چند پس از انجام این عمل جراعی هم اصلاح روش زندگی یکی از مواردی است که موفقیت این عمل جراحی را تضمین می کند. آن را به خوبی هم بزنید. مقدار وزن بدن به کیلوگرم معیاری برای انجام عمل جراحی نیست بلکه بر اساس BMI یا شاخص توده بدنی فرد کاندید عمل جراحی می شود. مهم ترین تأثیر عمل اسلیو معده بر بدن کاهش 75 تا 80 درصدی از حجم معده است. غذاهایی که معده تان را حساس می کنند محدود کنید، یا کاهش دهید. این مخاط وظیفه حفاظت از دیواره معده را به عهده دارد و در صورت اختلال در کار آنها آنزیم های گوارشی فرصت تخریب دیواره معده را پیدا می کنند که نتیجه آن التهاب در دیواره معده می باشد. استفراغ تخلیه اجباری یا غیرارادی محتویات معده از طریق دهان است. برخی از ریسک فاکتورها افراد را مستعد ابتلا به ورم معده یا گاستریت می نمایند مانند بالارفتن سن و سبک زندگی نامناسب. تاریخچه انجام عمل اسلیو معده به صورت باز به قبل از سال 1999 میلادی باز می گردد.

طبق نظر جناب آقای دکتر فربد امامی یگانه فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی های چاقی، عمل اسلیو معده نیاز به بستری طولانی مدت نداشته و بیمار می تواند به سرعت مرخص شده و به منزل باز گردد. در صورتی که مراقبت ها و توصیه های بعد از عمل به درستی توسط بیمار انجام گردد نتیجه این عمل جراحی کاملاً بدون بازگشت خواهد بود. روند آمادهسازی برای جراحی و عوارض احتمالی، بسته به بیمار میتواند متفاوت است. این روش یک جراحی نیمه تهاجمی بود که به صورت بسته انجام شد. در صورتی که این عمل توسط افرادی صاحب صلاحیت از جمله فلوشیپ های فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته انجام شود، احتمال ایجاد عوارض جانبی در آن حدود 0.2 درصد است. فلفل دلمهای قرمز: سرشار از ویتامین C است که به روش های مختلف از سیستم گوارش غذا در برابر زخم معده محافظت میکند. به علاوه، کلم مقدار زیادی ویتامین C در خود جای داده است که طبق نتایج پژوهشها، برای بیماران مبتلا به عفونتهای هلیکوباکتر پیلوری مفید است؛ در حالی که، آب هویج از ویتامین U یا به اصطلاح عامل زخم معدهی آنتیپپتیک تشکیل شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *