سیگار را ترک کنید، زیرا شناخته شده که سیگار به راحتی باعث ایجاد گاستریت حاد و مزمن می شود. رژیم به طور کلی باعث ورم معده مزمن نمی شود. بیماری های مرتبط با دندان مانند معده درد و رفلاکس که درباره آن صحبت کردیم، می توانند مانند یک زنجیره از هم نشأت بگیرند. برای درمان معده درد عصبی هم می توان علائم آن را در خانه درمان کرد و هم می توان با یک متخصص مراقبت های بهداشتی هم نیز صحبت کرد. اما اگر علت اصلی معده درد تشخیص داده نشود، داروهایی جهت کم شدن اسید معده برای فرد در نظر گرفته می شود. بیشتر این مطالعات بر روی بستری شدن ناشی از زخم معده و دوازدهه، یا خونریزی ناشی از این زخمها انجام شده است. این غذاها ممکن است شامل غذاهای سرخ شده، ادویهدار و بسیار ترش باشند. از جمله این ترکیبات میتوان به ماست و کلم ترش اشاره کرد. اغلب افراد مبتلا به گاستریت در مراحل اولیه این بیماری علامتی ندارند. افراد مبتلا به ورم معده باید غلات صبحانه، سیب و عسل بخورند. سرکه سیب، چای سبز، زنجبیل، جوش شیرین، آب زیره، زردچوبه، آب سیب زمینی و ماست برخی از جایگزین های داروهای بدون نسخه هستند. توصیه های سبزیجات شامل پیاز، کلم پیچ، کدو حلوایی، فلفل دلمه ای، سیب زمینی، اسفناج و لوبیا است.

درنتیجه این افراد باید حتما سبزیجات خام را جایگزین کنند. این التهاب ممکن است به صورت یک قسمت کوتاه رخ دهد یا ناحیه ی وسیعی از معده را در برگیرد. ورم معده یا به طور ناگهانی و حاد رخ می دهد و یا به تدریج (مزمن) ایجاد خواهد شد. گاستریت بیشتر خود را با علائمی مانند درد معده و حالت تهوع نشانه های اولیه خود را بروز می دهد. گاستریت حاد می تواند به شکل مزمن خود پیشرفت کند و در صورت عدم درمان احتمال دارد سال ها ادامه یابد. اسانس این گیاه در آرام کردن درد معده با منشاء عصبی ، درمان نفخ معده ، روده و رفلاکس معده مؤثر است. با این کار اجازه میدهید پوشش داخلی معده بهبود یابد. آنتی اسیدها، این داروهای بدون نسخه اسید موجود در معده شما را خنثی میکنند که میتواند تسکین سریع درد باشد. داروهای هیستامین، این داروها تولید اسید را کاهش میدهند. از اسانس نعناع (روغن معطر آن) برای ساخت داروهای ماساژدرمانی به وفور استفاده می شود. ✅ برای درمان طبیعی خلط دو نوع اقدام باید صورت گیرد که در مرحله اول باید اقدامات پرهیزی و سپس درمان با مواد و گیاهان دارویی صورت گیرد.

در این مقاله از فروشگاه مواد غذایی اوناتس به بررسی علت های شایع درد معده و درمان آن از طریق گیاهان دارویی می پردازیم. در بین موارد دیگر، این مواد مانع عملکرد هضم می شوند: معده برای هضم به اسید نیاز دارد. غذاهایی که برای گاستریت باید از آن اجتناب کنید. برخی از گروه های غذایی ترشح اسیدها را در معده افزایش می دهند و باید به مقدار کم مصرف شوند یا بهتر است به طور کلی از مصرف آنها اجتناب شود. اگر زخم معده دارید، انواع غذاهایی که باید بخورید یا از آنها اجتناب کنید را با دریافت مشاوره از پزشک لیست کنید. حداقل 3-4 بار در هفته به مدت 30 دقیقه ورزش کنید. عفونت، استفاده طولانی مدت از NSAID ها یا آسیب احتمال دارد منجر به این وضعیت پزشکی شود. برای درمان این سرفه ها، می توان از عسل به تنهایی یا به همراه سایر مواد غذایی استفاده کرد. با توجه به گزارش های موردی، اگر آلرژی بالقوه به گلوتن وجود داشته باشد، تلاش برای رژیم غذایی بدون گلوتن ممکن است علائم شما را کاهش دهد. سعی کنید تشخیص دهید کدام ماده غذایی احتمال دارد معده را تحریک کند.

به محض انتقال روغن، بطری ها / کوزه ها را آب بندی کرده و در جای خشک و خنک نگهداری کنید. این داروهای گیاهی گاز معده را جذب کرده و کمک میکند خون به دستگاه گوارش جریان پیدا کند و با این کار آلایندههای مختلف را از بین میبرد. قرصهای امپرازول، لانزوپرازول، امپرازول، این داروها تولید اسید را حتی به طور مؤثرتر از بقیه داروها، خنثی میکنند. این داروها با خنثی کردن اسید تولیدشده در معده، بهسرعت باعث کاهش درد میشوند، اما روی ترمیم زخم معده تأثیری ندارند. علت شایع این بیماری عفونت با هلیکوباکتر پیلوری یا استفاده از داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) می باشد. در مورد داروهایی که مصرف می کنید اطلاعات کافی داشته باشید. اما میتوانید با برخی از درمانهای خانگی برای گاستریت که در بالا ارائه شد، مشکل را حل کنید. بحث برانگیزتر ارتباط احتمالی بین «هلیکوباکتر پیلوری» و سوء هاضمه بدون زخم یا non-ulcer dyspepsia است، نامی پر طول و تفصیل که برای بیماران علائمی شبیه زخم گوارشی تولید می کند (مثلاً درد در قسمت فوقانی شکم، پری زودرس، آروغ زدن و تهوع) بدون اینکه زخمی وجود داشته باشد. بیماران اشتها ندارند، معمولاً احساس تهوع دارند. آمار این عارضه در مناطقی که به آب سالم دسترسی ندارند، بالاتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *