هههه… گوش کن! آیا صدای سرطان معده را می شنوید؟

گاستریت آتروفی مزمن “atrophic gastritis” – آستر معده نازک یا لاغر میشود. مرحلهبندی سرطان معده نشاندهندهی میزان گسترش سرطان در بدن است. نتیجهگیری: اگرچه تفاوت میزان ریشهکنی در دو گروه از نظر آماری معنیدار نبود، ولی با توجه به اهمیت افزایش ریشهکنی در حد افزودن ترکیبات عارضهداری مانند بیسموت یا مترونیدازول بدون افزودن عوارض و داشتن اثرات مفید دیگر چای سبز، این نتیجه از لحاظ بالینی ارزشمند میباشد. جراحی مینی بای پس معده ، با بستن میزان قابل ملاحظه ای از حجم معده ، میزان غذایی که معده می تواند در خود نگه دارد را محدود کرده و خالی شدن کیسه معده را به تاخیر می اندازد. با این وجود بهتر است که تا 72 ساعت بستری مانده و بعد از آن نیز در خانه به خوبی استراحت کنند تا آمادگی لازم جهت بازگشت به امور روزمره را بیابند. اگر علائم و نشانه های بیماری شما با وجود درمان بهبود نیافت، به پزشک خود بگویید.

در این مقاله سعی کردیم شما را با همه چیز درباره جراحی اسلیو معده آشنا کنیم. سیستم مغذی عصبی همانند مغز، فرستنده های شیمیایی را به نام انتقال دهنده های عصبی برای انتقال سیگنال از معده به مغز، تولید می کند. معمولاً هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان به عوامل مختلفی بستگی دارد. ویروسها و باکتریها، عوامل فیزیکی اصلیِ حالت تهوع و استفراغ هستند. هزینه دستمزد جراحی، بیمارستان و نوع بیمه مهمترین عوامل مؤثر بر هزینه جراحی معده برای چاقی هستند. از طرف دیگر نوع بیمهای که فرد از آن استفاده میکند نیز میتواند روی هزینه عمل اسلیو مؤثر باشد. معمولاً هزینه آزمایشها، ویزیت دکتر، دستمزد، بیهوشی و تجهیزات نیز روی هزینه جراحی تأثیر میگذارد. معمولاً فرد بعد از ۴ هفته پس از عمل میتواند رژیم غذایی معمول خود را آغاز کند. هزینه عمل اسلیو معده معمولاً از هر فرد به فرد دیگر متفاوت است. عمل اسلیو معده یکی از معروف ترین عمل لاغری و کم هزینه ترین عمل نسبت به سایر عمل های دیگر است.

بعد از این جراحی ، تمایل افراد به مصرف خوراکی بسیار کم شده و حتی در صورت تمایل نیز توان مصرف بیش از حد خوراکی را نخواهند داشت. 4): در عمل اسلیو معده دستگاه گوارش هیچ آسیبی نمی بیند و هضم غذا مانند قبل از عمل به طور عادی انجام می شود و این نکته بسیار مهم را فراموش نکنید که این عمل یعنی عمل اسلیو معده به هیچ عنوان به معده شما آسیبی نمی زند و این عمل کاملا ایمن و بی خطر است و شاید هزاران بار این عمل تست شده است. برای این عمل شرایط متقاضی توسط پزشک بررسی میشود و زمانی که فرد کاندید مناسبی برای اسلیو معده باشد، پزشک این عمل را انجام میدهد. برای انجام این درمان خانگی معده درد میتوانید چای ریشه شیرین بیان را چند بار در روز بنوشید تا زمانی که علائم بیماری بهبود یابد. نکته قابل توجه که باید دقت کنید این است که این عمل بی خطر و با ایمنی بالا انجام می شود که جراح و متخصص این عمل، قسمتی از معده که دارای غدد ترشح هورمون های اشتها آور می باشد را برداشته که باعث می شود فرد میل کمتری به غذا داشته باشد و همچنین اشتهای آن کاهش یابد و به سرعت به اندام خوش فرم و دلخواه خود دست یابد.

3): در مقایسه با سایر عمل های دیگری مانند بای پس معده یا بانداژ معده، درعمل اسلیو معده احتمال ایجاد زخم کاهش می یابد. این باعث شد که محققان مشکوک شوند که تنفس کنترل شده احتمال دارد تسکیندهنده باشد. در صورتی که بعد از اسلیو معده ، مقوله بارداری توسط بیمار و همسر وی به درستی مدیریت شود ؛ احتمال بارداری مطمئن و سالم ، هرگز دور از انتظار نخواهد بود. این امر موجب می شود بیمار برای مدت طولانی تری احساس سیری کند… به همین دلیل بدن تمام کالری های غذا را دریافت نکرده و این اتفاق موجب کاهش وزن می شود… ماساژ معده با روغن سیاه دانه یا روغن مصطکی نیز موجب تقویت معده میشود. آنتول در واقع روغنی ناپایدار است که ترشح آنزیم های گوارشی را افزایش داده و به کاهش التهاب کمک می کند و درد ناشی از آن را تسکین می بخشد، بنابراین در صورتی که مشکل التهاب معده و گاستریت دارید، می توانید با مصرف رازیانه درد و ناراحتی خود را تاحدودی برطرف کنید. از این رو افرادی که این عمل جراحی را انجام داده اند ، هرگز نباید در خصوص این موضوع دچار نگرانی شوند. افرادی که شاخص توده بدنی یا اصطلاحا BMI بدن آن ها ، در بازه 45 – 34 است ؛ گزینه مناسبی برای انجام عمل بای پس معده می باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.