چگونه رفلاکس معده خود را در هشت روز شگفت‌انگیز کنید

تعدادی از داروها شامل مهار کننده های پمپ پروتون، آنتی بیوتیک ها و ضد پروتئوزا ها برای درمان عفونت های هلیکوباکتر پیلوری مانند سوزش مزمن معده، زخم های دهانه گوارشی و لنفوم بافت لنفاوی همراه با مخاطی معده کم است. چیزی قریب به دو سوم جمعیت جهان با هلیکوباکتر پیلوری دست و پنجه نرم میکنند. با دو گرم برگ کرفس خمیر آماده کنید. بیشتر افراد عاشق قهوه و نوشابه هستند اما زمانی که صحبت از کمتر کردن اندازه شکم به میان می اید، استفاده از این دو گزینه ممنوع است. اما این موضوع نگران کننده نیست. یک موضوع دیگر که باید به آن دقت کنید آن است که بعضی از بیماران به دلیل وجود درد پس از جراحی در تخت خود باقی می مانند و از قدم زدن و راه رفتن اجتناب می کنند. همچنین این افراد باید در تصمیم گیری برای ایجاد تغییر در زندگی خود و تجربه یک زندگی سالم کاملاً مصمم باشند و تصمیم آن ها باید همیشگی باشد.

ما بهترین داروهای گیاهی برای عفونت معده را به شما معرفی کردیم؛ اما دلیل نمی شود که خودتان برای درمان عفونت معده و کاهش التهاب آن دست به کار شوید. همچنین این افراد باید سبک زندگی را به طور کامل و همیشگی اصلاح کرده و رفتارها و عادات تغذیه ای خود را تحت نظارت قرار دهند. به طور سنتی، مردم اغلب برای تهیه چای، برگ نعناع را با هل میجوشانند. در طی این روش، دکتر شما با دقت لوله را وارد می کند تا به آنها اجازه دهد تا در مری و معده ببینند. لاپاراسکوپ میله ای است که بر سر آن یک دوربین و چراغ وجود دارد تا تصاویر داخلی را به صورت زنده برای پزشک پخش کند. اگر علائم زیر را دیدید بلافاصله به پزشک مراجعه کنید تا علت را مشخص کند. البته درصد بسیار کمی از بیماران ممکن است عوارض بعد از عمل مانند حالت تهوع، استفراغ، افزایش ضربان قلب و همچنین تعریق را به مدت چند ماه تجربه کنند. مهم ترین مواردی که می توانندبر کیفیت زندگی بعد از اسلیو معده را به شدت افزایش دهند، انجام ورزش و فعالیت بدنی روزانه و رعایت دقیق یک رژیم غذایی استاندارد است.

بازگشت وزن بعد از عمل اسلیو معده سوالی است که بسیار مطرح می شود بنابر این یک مطلب مجزا در این باره نوشته ایم. بیماران کاندید برای انجام این عمل جراحی باید بدانند در صورتی که به انجام ورزش و رعایت رژیم بعد از انجام این عمل اهمیت ندهند ممکن است دوباره دچار اضافه وزن شوند. این افراد ممکن است پس از انجام جراحی اسلیو معده دوباره دچار اضافه وزن گردند. در یک لیوان آب ولرم، ۱ قاشق چایخوری جوش شیرین اضافه کنید. در این اتاق زمانی که به هوش بیایید یک پزشک یا پرستار برای کنترل سلامتی شما به اتاق می آید و شما را معاینه می کند. پزشک قسمتی که باید برداشته شود را با خط بخیه از بقیه اقسام جدا می کند. داروهای بازدارنده پمپ سدیم: بازدارندههای پمپ پروتون با مسدود کردن عمل بخشهایی از سلولهای تولید ننده اسید، این ماده را کاهش میدهند. به منظور رسیدن به نتایج موفقیت آمیز بعد از انجام عمل اسلیو معده باید علاوه بر مراقبت های قبل از عمل به توصیه های بعد از عمل نیز به طور جدی توجه شود.

به طور کلی می توان گفت این جراحی برای افرادی که آستانه درد آن ها پایین است دردناک خواهد بود. یکی از نشانههای رایج آن سوزش شدید معده است و گاهی هم به حالت تهوع و استفراغ متنهی میشود. حالا اگر عملکرد این ماهیچه با مشکل روبرو باشد، دریچه بسته نمی شود و فرد مخصوصاً در حالت خوابیده دچار رفلاکس معده می گردد، یعنی آب گوارشی و محتوای معده به مری باز می گردد. مصرف غذاهای سفت بعد از انجام عمل توصیه نمی شود. مصرف سبزیجات تازه علاوه بر سمزدایی بدن به بهتر شدن حرکات دودی روده و جلوگیری از بروز یبوست نیز کمک شایانی میکند. همچنین بررسی های منتشر شده در سال ۲۰۱۵ نشان می دهد که مصرف پروبیوتیک می تواند علاوه بر درمان سدرم روده تحریک پذیر، مشکلات نفخ و معده درد را نیز کاهش دهد. سپس خط بخیه را منگنه می کند. علائم دیگر شامل حالت تهوع، کهیر و آنافیلاکسی بالقوه کشنده است که در تنفس تداخل ایجاد می کند و باعث افت فشار خون می شود. رژیم غذایی نامناسب با افزایش التهابات دستگاه گوارش، باعث بدتر شدن وضعیت فرد میشود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.