چیزی که 325 دلار برای شما در سرطان معده می‌خرد

با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید کودکان به دلایل زیادی می توانند معده درد بگیرند – مانند سوهاضمه ، ویروس ها ، تنش و نگرانی و آپاندیسیت و لازم است بدانید که در بیشتر موارد ، درد معده ناشی از هلیکوباکتر پیلوری نیست. در حال حاضر ، هیچ واکسنی علیه H. pylori وجود ندارد. آیا راهی برای پیشگیری از ابتلا به سرطان معده وجود دارد؟ داروهای مسکن متعددی وجود دارد که هریک به روش خاصی موجب کاهش درد میشوند و روی نوع خاصی از درد مؤثر هستند. اگرچه کانابیس به دلیل استفادههای پزشکی بالقوه مورد توجه زیادی قرار گرفته است، شواهد کافی برای این نتیجهگیری وجود ندارد که بهطور موثری میتواند درد را درمان کند.ازآنجاکه استفاده از کانابیس در سطح فدرال در ایالات متحده غیرقانونی است، پژوهشهای بالینی باکیفیت بالا که تحت حمایت دولت فدرال انجام شده باشد، وجود ندارد.پژوهشگران میدانند که بدن بهطور طبیعی اندوکانابینوئیدها را برای کاهش ادراک درد تولید میکند. دستگاه گوارش از قسمت هایی از بدن تشکیل شده است که با هم کار می کنند و غذا و مایعات را به عناصر سازنده و سوخت مورد نیاز بدن تبدیل می کنند.

انجام آزمایش خون آسان است ، اگرچه آزمایش مثبت خون ممکن است نشانگر قرار گرفتن در معرض هلیکوباکترپیلوری در گذشته فرد باشد و لزوما به معنای وجود یک عفونت فعال در دستگاه گوارش نمی باشد. یک مطالعه حیوانی نیز نشان داد که عصاره بابونه با کاهش اسپاسم روده و میزان آب منتقل شده به مدفوع، اسهال را در موشها تسکین میدهد؛ اما تحقیقات بیشتری برای بررسی این که آیا این اثر در مورد انسانها صدق میکند یا خیر، مورد نیاز است. اگر درد معده شما را در شب بیدار نگه دارد ، از پزشک خود بپرسید چه نوع دارویی یا داروهای هومیوپاتی می توانند برای بهبود خواب شما تجویز شوند. اما دنبال کردن دستورات پزشک و مصرف داروهای تجویزی اهمیت دارد. روند درمان ممکن است شامل مصرف ۱۴ یا تعداد بیشتری قرص در روز برای چند هفته باشد که به نظر بسیار زیاد میرسد. اضطراب به عنوان یکی از علل احتمال سندرم روده تحریک پذیر، و یا IBS شناخته شده است. به احتمال زیاد به مصرف حداقل دو نوع از این گروه نیاز خواهید داشت. مصرف این دارو بدون نسخه پزشک نیز مجاز است و میتوانید برای کاهش درد معده ناشی از ناراحتیهای اعصاب از آن استفاده کنید.

همچنین مهم است که از دادن آسپرین ، داروهای حاوی آسپرین ، ایبوپروفن یا داروهای ضد التهاب به بیمار خودداری کنید زیرا این مواد ممکن است باعث تحریک معده یا خونریزی معده شوند. عوارض قرص فاموتیدین برای اعصاب معده شامل سرگیجه، سردرد، اسهال، یبوست و نفخ، خارش یا کهیر، بثورات پوستی و خونریزی یا کبودشدگی غیرمعمول، نفخ شکم میباشد. ماهیت ضد التهابی چای بابونه از مصرف کنندگان آن در برابر مشکلات گوارشی رایج مانند اسهال، نفخ، باد معده، و زخم معده محافظت میکند. افرادی که با این مشکل مواجه میشوند با مصرف بعضی داروها میتوانند میکروبها را از بین برده و به بهبود زخمها کمک کنند. بعضی از غذاها به سختی هضم میشوند و ممکن است باعث درد یا ناراحتی معده شوند. ولی تغییر رژیم غذایی یا انجام اصلاحاتی در آن می تواند تا حد زیادی از ایجاد مشکل جلوگیری کند. • گرم مزاجها و کسانی که غلظت خون بالا دارند، از مصرف بیش از حد انجیر بپرهیزند. اگر آنتی بیوتیکها به درستی مصرف نشود، باکتریها میتوانند در برابر آنها مقاوم شده و درمان عفونتها را دشوارتر کند. بیمار در طی این روش تحت تاثیر داروی آرامبخش قرار می گیرد .

آندوسکوپ یک لوله کوچک و قابل انعطاف است که در انتهای آن یک دوربین کوچک قرار دارد. عسل نیز به همین ترتیب خواص ضد باکتریایی و ضد ویروسی مختلفی دارد. دانشمندان گمان می كنند كه عفونت هلیكوباكترپیلوری ممكن است مسری باشد زیرا به نظر می رسد این عفونت در همه اعضای یک خانواده وجود دارد و بیشتر در جاهایی مشاهده میشود كه افراد در شرایط شلوغ یا غیر بهداشتی زندگی می كنند. خوردن پنج یا شش وعده غذایی کوچکتر در روز ممکن است بهترین برنامه غذایی باشد و کودک باید بعد از هر وعده غذایی مدتی را به استراحت اختصاص دهد. وقتی که در شرایط هیجانانگیز قرار میگیرید و یا به خاطر شرایط محیطی، اضطراب و استرس شدیدی به شما وارد میشود، در قسمت معده احساس درد و سوزش میکنید که این سوزش و معده درد ناشی از شرایط وخیم روحی و روانی رخ میدهد ؛ بهترین راه درمان برای درد عصبی معده حفظ آرامش است .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *